• zo
    26
    mei
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. H.M.Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk

  • do
    30
    mei
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk

  • zo
    02
    jun
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. L. Sollie - Meppel

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O.

  • zo
    09
    jun
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E.Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. M.K. van Rijswijk

  • zo
    16
    jun
    2019

    Morgendienst 09.30 uur (Heilig Avondmaal)
    Ds. M.K. van Rijswijk

    Middagdienst 15.00 uur
    Afscheidsdienst
    in de Hervormde kerk

    Hoofdstraat 98 Zuidwolde
    Ds. M.K. van Rijswijk

  • zo
    23
    jun
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O

    Middagdienst 15.00 uur
    Br Jos Wassens

  • zo
    30
    jun
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. K.A. van der Meer - Gramsbergen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.M. Meijer - Meppel

  • zo
    07
    jul
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    14
    jul
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. J. van Tuil - Marienberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

  • zo
    21
    jul
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Stud. K. de Graaf - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Stud. P. Poortinga - Kampen

  • zo
    28
    jul
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. P.L. Storm - Vroomshoop

  • zo
    04
    aug
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    11
    aug
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Eredienst

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    18
    aug
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O.

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

  • zo
    25
    aug
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Stud. T. Bekkema - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R. de Graaf - Rouveen

  • zo
    01
    sep
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    08
    sep
    2019

    Startzondag seizoen 2019-2020:
    9.00 uur Gezamenlijk ontbijt
    11.00 uur Eredienst
    12.30 uur Sing in

     

     

  • zo
    15
    sep
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Stud. T. Bekkemna - Kampen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. P.J. de Haan - Zwolle

  • zo
    22
    sep
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Eredienst

  • zo
    29
    sep
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R. de Graaf - Rouveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R. Tigelaar - Baalderveld Oost

  • zo
    06
    okt
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. R.W.J. van Ommen - Rouveen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C. van Dijk - Ommen N.O.

  • zo
    13
    okt
    2019

    Morgendienst 09.30 uur (HA)
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J. van Tuil - Marienberg

  • zo
    20
    okt
    2019

    Morgendienst 09.30 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. L.J. Blijdorp - Hardenberg-Baalder

  • zo
    27
    okt
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Meijer - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

  • zo
    03
    nov
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. P.R. Baas - Apeldoorn

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R.P. Heij - Heemse

  • wo
    06
    nov
    2019

    Avonddienst 19.30 uur
    Ds. C. Harryvan - Zuidwolde

     

  • zo
    10
    nov
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.W van der Jagt - Dalfsen W.

  • zo
    17
    nov
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. F.J. Bijzet - Emmen

    Middagdienst 15.00 uur
    Kand. M.W van der Veen - Kampen

  • zo
    24
    nov
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. T. Wendt - Ommen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. W. Jagersma - Assen Zuid

  • zo
    01
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. E. Woudt - Hardenberg

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. E. Kramer - Assen Marsdijk

  • zo
    08
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Avondmaal
    Ds. P.R. Baas - Apeldoorn

    Middagdienst 15.00 uur
    Br. J.H. Kuiper - Assen

  • zo
    15
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. A.A.J. de Boer - Urk

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

  • zo
    22
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. L.H. Th Kooij - Nieuwleusen

  • wo
    25
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Br. J.H. Kuiper -Assen

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. C.J. Harryvan -Zuidwolde

  • do
    26
    dec
    2019

    10.00 uur
    Kerstfeest met de kinderen

  • zo
    29
    dec
    2019

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. R. Tichelaar -Baalderveld-Oost

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. R de Graaf -Rouveen

  • di
    31
    dec
    2019

    Avonddienst 18.00 uur
    Eredienst

  • zo
    05
    jan
    2020

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.W. van der Jagt - Dalfsen West

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. D.S. Dreschler - Heemse

  • zo
    12
    jan
    2020

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. J.H. Dunnewind - Heemse

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J. Zwart - Zwolle

  • zo
    19
    jan
    2020

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. C.J. Harryvan - Zuidwolde

    Middagdienst 15.00 uur
    Ds. J.R. Douma - Zwolle Centrum

  • zo
    26
    jan
    2020

    Morgendienst 10.00 uur
    Ds. H.M. Smit - Zuidwolde

    Middagdienst 15.30 uur
    Ds. P.R. Baas - Apeldoorn

  • zo
    02
    feb
    2020

    Morgendienst 10.00 uur
    Eredienst

    Middagdienst 14.30 uur
    Ds. G.O. Sander - Assen West

 

<< EREDIENSTEN >>